Apnikušas ierastās izklaides vietas? Ienāc Optibet sporta bārā!

Brīvā laika pavadīšanas iespēju mūsdienās ir daudz, un katrs var atrast ko savai gaumei un vēlmēm atbilstošu, taču piekritīsi, ka agrāk vai vēlāk vietas, uz kurām esam devušies, apnīk. Un tas ir pašsaprotami, jo cilvēka dabā ir vēlme tiekties pēc pārmaiņām, lai izrautos no rutīnas. Ja arī Tev ir aptrūcies ideju, kā izklaidēties, piedāvājam Tev jaunu ideju, kurp doties – ienāc Optibet sporta bārā! 

Patīkama atmosfēra jebkurā dienas laikā
Sporta bāru un citu izklaides vietu apmeklēšana daudziem saistās ar dienas otro pusi – vakaru un nakti. Taču Optibet sporta bārs ir veidots tā, lai ikvienam būtu patīkami iegriezties jebkurā brīdī darba laikā, neatkarīgi, vai tas ir rīts, pusdienlaiks vai vakars. Šeit valda patīkama atmosfēra, kas aicina iegriezties vēl un vēl. Telpas iekārtotas mūsdienīgā un sportiskā stilā – pieejamas ērtas sēdvietas tiem, kas atnākuši vieni vai divatā, kā arī galdiņi ar mīkstajiem krēsliem lielākām kompānijām. Sporta bārā strādājošais apkalpojošais personāls parūpēsies par lielisku apkalpošanu augstā līmenī.

Daudzveidīgas sporta pārraides
Kā ikvienā sporta bārā, arī Optibet ir parūpējies par to, lai būtu šī vārda cienīgs, piedāvājot apmeklētājiem plašu un daudzveidīgu sporta pārraižu izvēli, kas tiek demonstrētas uz vairākiem ekrāniem. Neatkarīgi, vai Tev patīk hokejs, basketbols, teniss, futbols, bokss vai kāds cits sporta veids, šeit varēsi vērot gan sacensības un spēles, gan arī sekot līdzi jaunumiem dažādos sporta veidos.

Prom neaiziesi ar tukšu vēderu
Viens no aplamiem stereotipiem, kas daļai cilvēku ir par sporta bāriem – tajos nav iespējams kārtīgi paēst, jo pieejami tikai dzērieni un dažādas uzkodas. Optibet sporta bārā nebūt tā nav! Šeit ko savai gaumei atbilstošu atradīs ikviens, jo piedāvājumā ir gan dažādas uzkodas un salāti, gan arī zupas, burgeri, vairāki otrie ēdieni un, protams, uz mēles kūstoši deserti. Arī slāpju veldzēšanai šeit būs, no kā izvēlēties – dzērienkartē sastopami gan dažādi karstie un aukstie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Arī cenas šeit ir ļoti demokrātiskas, turklāt, ja kļūsi par Optibet reģistrēto klientu, pusdienu piedāvājumu darba dienās varēsi baudīt par vēl draudzīgāku cenu.

Pieejamība dažādās vietās
Optibet sporta bāri ir izvietoti ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā un Jelgavā, tādēļ, ja atrodies šajās pilsētās vai to tuvumā, noteikti ir vērts iegriezties uz maltīti, dzērieniem vai arī, lai paskatītos kādu interesantu sporta pārraidi
Rīgā:
• Dzelzavas ielā 17;
• Kr.Barona ielā 108;
• Lubānas ielā 113a;
• Arēnā Rīgā (atvērts sporta pasākumu laikā).

Jūrmalā:
• Jomas ielā 61;

Jelgavā:
• Pasta ielā 51/2.

Pirms dodies uz kādu no šiem bāriem, noskaidro to darba laiku, kā arī rezervē galdiņu!