Visas ziņas

 • Dārza tehnika, kurai jābūt katrā saimniecībā

  Laiki, kad visi dārza darbi bija jādara ar rokām vai parastiem darbarīkiem, ir pagājuši. Tagad aizvien lielāku popularitāti iemanto mehanizētā dārza un saimniecības tehnika, kas taupa ne tikai laiku, bet arī spēkus. Lai apkoptu zālienu, tagad izmantojami ērti un ekonomiski zāles pļāvēji, cīņā ar pērnajiem zariem un lapām līdzēs zaru smalcinātāji un lapu pūtēji, bet apstrādāt un uzrakt zemi palīdzēs kompakti dārza traktori. Visa šī tehnika paredzēta tam, lai pēc iespējas atslogotu lauku darbus un ietaupītu tik dārgo laiku. Bez kādas dārza tehnikas neiztikt lielā vai vidējā lauku saimniecībā, par to pastāstīsm raksta turpinājumā.

 • 6 lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties ēdamistabas mēbeļu komplektu

  Kad esam jauni un bezrūpīgi, par ēdamgaldu var kalpot arī datorgalds un pat kafijas galdiņš, taču, laikam ejot, sākam meklēt veidus, kā iekārtot savu mājokli elegantāk, tostarp arī ēdamzonu. Neatņemama tās sastāvdaļa ir galds un krēsli, tādēļ šajā rakstā apkopotas sešas svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, pērkot virtuves mēbeles kopīgai maltītes baudīšanai.

 • Sporta nodarbības rudens un ziemas periodos. Kādas iespējas ir telpās?

  Kad vasara ir paskrējusi lieliem soļiem garām, bet sportot ir vēlme joprojām, tad nākas meklēt iespējas telpās. Sporta veidu telpās drēgnajos un sniegainajos mēnešos ir gana daudz, atliek tikai izvēlēties, kas pašam vairāk iet pie sirds, un ko fiziski patīk darīt. Dažas iespējas, kur un kā sportot telpās, apskatīsim šajā rakstā. 

 • Bērnu vidū populārās slimy staipīgās gļotas – kāds ir to noslēpums

  Diez vai būs kāds bērns, kurš nezinās, kas ir slimy jeb slaims. Tā ir viena no šobrīd populārākajām bērnu izklaidēm un rotaļlietām, kas aizrauj dažāda vecuma bērnus – no bērnudārzniekiem līdz pat pamatskolai. Un reizēm tam nespēj pretoties pat pieaugušie. 

 • 5 iemesli, kādēļ norēķināties skaidrā naudā, nevis ar karti

  Dzīvojot mūsdienu pasaulē, kurā nepārtraukti notiek tehnoloģiju attīstība, arī nauda un maksājumi kļūst attālināti un elektroniski – pārskaitījumi tiek veikti virtuālā internetbankas vidē, norēķini veikalos notiek ar maksājumu kartes palīdzību, un aizvien retāk maciņā parādās banknotes un monētas. 

 • Nūjošana tavai veselībai

  Aizvien lielāku popularitāti Latvijā gūst nūjošana. No malas skatoties, mēdz šķist, ka tā īpaši neatšķiras no parastas pastaigas. Tomēr tā nebūt nav! Nūjošanas laikā darbojas daudz vairāk muskuļu grupu nekā parastas staigāšanas vai skriešanas laikā. Turklāt nūjas sniedz papildus atbalstu gan ceļgalu, gan gūžu locītavām, tāpēc nūjošana ir locītavām un muskuļiem daudz saudzējošāks sporta veids. Arī tās pienesums kopējai veselībai un možam garam ir neatsverams, par to tad arī pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Ieteikumi, kā izvēlēties mūsdienīgas durvis iekštelpām

  Mājas ir vieta, kur atpūšamies un pavadām brīvo laiku. Mājokli ieteicams iekārtot funkcionāli un mūsdienīgi. Visām detaļām un interjera priekšmetiem ir jābūt savstarpēji saskaņotiem. Durvis iekštelpām ir īpaši nozīmīgas, jo tās veido istabas interjeru un kopējo stilu. 

 • Kādu ūdens sūkni labāk izvēlēties?

  Ūdens sūkņa izvēle ir nopietns lēmums, jo sūkni nepērkam vienai sezonai vai gadam vien, bet gan ilgtermiņam. Taču, kā orientēties plašajā ūdens sūkņu izvēlē un nopirkt pareizo? 

 • Bogs apavi visai ģimenei

  Pasaulē slavenais apavu zīmols Bogs pieejams arī Latvijā interneta vietnē Bogs.lv. Šie leģendārie apavi zināmi ar to, ka pirms tie nonāk patērētāju rokās un kājās, tie iztur pamatīgu izturības un drošības testēšanu. 

 • Ar kādiem izdevumiem jārēķinās, iegādājoties privātmāju?

  Mājas iegāde ir lieliska investīcija nākotnē. Sava māja nodrošina drošības sajūtu un sniedz brīvību. Nereti mājas pirkšana un uzturēšana izmaksā dārgi. Tas var būt liels pārbaudījums ikvienam. Svarīgi ir plānot savu budžetu un apzināt visus maksājumus, lai mājas iegāde un uzturēšana sniegtu gandarījumu.