Visas ziņas

 • Acu pilieni kā nepieciešams profilaktisks līdzeklis acu veselībai 

  Acis ir tā mūsu organisma daļa, kuru mēs lietojam katru dienu pilnīgi visās situācijās. Redze mums visiem nenoliedzami ir svarīga, tādēļ savu acu kopšana ir tikpat svarīga kā jebkura cita mūsu ikdienas higiēnas un veselības kopšanas daļa. Nevēdinātas telpas, pārlieku mitrs vai sauss gaiss, liela acu noslodze pie dažādiem ekrāniem ir tikai daļa no ikdienas apstākļiem un darbībām, kas pastiprināti noslogo mūsu acis. Īpaši būtiski tas ir cilvēkiem, kam ir paaugstinātas jutības acis vai acīm ir alerģiskas reakcijas. 

 • Viedoklis: Jaunā atkritumu apsaimniekošanas kārtība Rīgā - ko tā nozīmē pārējai Latvijai?

  Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas sēdē šī gada 12. februārī tika izskatīts likumprojekts – grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā. To būtība paredz jaunu atkritumu apsaimniekošanas kārtību un sistēmu Rīgā, radot bezprecedenta gadījumu Latvijā un tuvākajās Eiropas Savienības dalībvalstīs. 

 • Kāpēc zīdainim labāk pa nakti gulēt vecāku istabā

  Ekspertu un arī pašu vecāku domas par to, kur un kā labāk organizēt zīdaiņa naktsmiegu, atšķiras. Kā arī tās mainās līdzi laikam. Tomēr šobrīd dominējošais ir viedoklis, ka zīdainim pirmajos dzīves mēnešos pa nakti vajadzētu gulēt vienā istabā ar vecākiem, nevis atsevišķā bērnistabā. Un tam ir vairāki pamatoti iemesli.

 • Visa veida būvlaukuma tehnika profesionāļiem un entuziastiem no Wacker Neuson

  Industriālā tehnika no Wacker Neuson radīta dažādu apjomu darbiem un visu izmēru būvlaukumiem. Ražotāja produkcija pieejama plašā klāstā, tajā iekļauti frontālie iekrāvēji, ekskavatori un traktortehnika, kā arī apgaismojuma un apsildes tehnika. 

 • Atzīmē dzimšanas dienu un citus svētkus sportiskā garā – sporta bārā!

  Gadā ir viena diena, kad ikviens no mums jūtas īpašs – tā, protams, ir mūsu dzimšanas diena! Taču, jo vecāki mēs kļūstam, jo mazāk laika atliek ballīšu plānošanai. Taču vienlaikus arī vēlamies izbaudīt ko īpašu un, iespējams, neparastu. Ja ierastās svinības ir apnikušas un vēlies izmēģināt ko neparastu, atzīmē savu dzimšanas dienu sportiskā garā, dodoties uz Optibet sporta bāru!

 • 6 ēšanas paradumi, kas var palīdzēt samazināt svaru

  Pareizs uzturs var palīdzēt samazināt svaru, uzlabot vispārējo veselības stāvokli un izvairīties no hroniskām slimībām, piemēram, sirds slimībām un diabēta. Lai panāktu svara samazināšanos, ne vienmēr ir nepieciešams ievērot stingras diētas vai badoties.

 • SIA "Aurabalt Ltd" – medicīnas preces, mutes dobums, zobu higiēna

  Medicīnas preces ir nepieciešamas ne tikai ārstu praksēm, bet arī poliklīnikām, pārtikas un vides laboratorijām u.c. Medicīnas preču tirgotāji piedāvā produktus, kas nepieciešami ārstniecības procesā.

 • Kā doties ceļojumā, neiztērējot veselu bagātību?

  Vai beidzot esi nolēmis doties ceļojumā, par kuru sapņoji jau ļoti ilgu laiku? Vai esi izvēlējies galamērķi un izpētīji vietas, kuras vēlies redzēt? Un cik šāds ceļojums varētu maksāt? Lai dotos savā sapņu ceļojumā vai vienkārši nelielā atpūtā uz ārzemēm, nav nepieciešams tērēt milzīgas naudas summas vai gaidīt, kamēr uzvarēsi loterijā.

 • 5 ieteikumi, kā ietaupīt naudu, īpaši nemainot savus ieradumus

  Kad dzirdam vārdu "taupīšana", prātā rodas noteikta aina – ir stingri jāatsakās pilnīgi no visa. Taču, pareizi plānojot savu budžetu un sekojot vienkāršiem, bet efektīviem ieteikumiem, ir iespējams ietaupīt naudu, neliedzot sev iepirkšanās prieku un īpaši nemainot savu dzīvesveidu.

 • 3 lietas, ar ko visvairāk lepojas vidzemnieki

  Vidzemnieki biežāk nekā citu reģionu iedzīvotāji lepojas arī ar saviem sasniegumiem un izaugsmi, rāda "Luminor" bankas aptaujas rezultāti. Pirmās divas vietas, līdzīgi kā visā Latvijā, ieņem lepošanās ar savu ģimeni un radiniekiem, kā arī savu dzīvesvietu – Latviju.