Banner 980x90

Militārās tehnikas muzejs

II pasaules kara un vēlāko laiku kara tehnikas muzejs atrodas līdzās viesnīcai "Sventes muiža" un ir privātkolekcija. Ekspozīcija ir iespaidīga – tanki, pašgājēji un lielgabali tika atrasti bijušo kauju laukos, kas restaurēti un izstādīti muzejā. 

Apmeklētājiem tiek piedāvāts apskatīt divus unikālus padomju armijas tankus, kas nosaukti par godu I.Staļinam – „ИС”  un „ИС-2М”, kā arī tanks „Т-34”, ar kura palīdzību pēc Krievijas kara ekspertu apgalvojumiem tika uzvarēta Hitleriskā Vācija. Vēl var apskatīt bruņotas desanta izlūkmašīnas un citas tehnikas vienības. Visi muzeja eksponāti ir pilnīgi atjaunoti un darbojas.

Adrese: Alejas iela 7, Svente, Sventes pagasts, Daugavpils novads, LV-5473
Tālrunis: +371 65427822
Mājaslapa: www.sventehotel.lv
E-pasts: info@sventehotel.lv
GPS koordinātes: 55.9038580, 26.3762114

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)