Vietējās ziņas

 • Ātrie kredīti piedzīvo ierobežojumus

  Foto: Pixabay.com

  Jau daudzus gadus ātro kredītu sektors Latvijā zeļ un plaukst, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem ātri saņemt aizdevumu neparedzētām dzīves situācijā, sākot ar dažiem eiro līdz pat 500 eiro. Šie kredīti vienmēr bija ērti, jo bankas parasti piedāvāja aizņemties lielākas summas, taču īsā atmaksas termiņa dēļ iedzīvotāji tomēr saskārās ar finansiālām problēmām. 

 • Kādas ragavas izvēlēties – klasiskās koka vai modernās plastmasas

  Kad rodas nepieciešamība izvēlēties starp klasiskajām koka ragaviņām un modernajiem plastmasas modeļiem, ir divas galvenās lietas, kas jāņem vērā – sniega stāvoklis un ragaviņu svars. Jā, protams, arī ātrumam ir nozīme, taču tajā pašā laikā to, cik ātri ragavas slīdēs, ietekmēs arī kalniņa augstums un sniega stāvoklis uz tā. Izdarīt izvēli vajadzētu, rūpīgi aplūkojot dažādus ragavu modeļus, jo to mūsdienās ir pietiekami daudz. 

 • Personīgais budžets: kā plānot, lai būtu pietiekami?

  Lielākoties jautājumi, kas saistās ar finansēm, ir stresa pilni tāpēc, ka neprotam plānot un  sakārtot savas finanses un izdevumus. Ja paņemtais patēriņa kredīts internetā šķiet milzīgs slogs, mājokļa maksājumi sagādā galvassāpes un ikdienas pirkumu iegāde ir depresīva, tad, visticamāk, par maz pievēršamies savu finanšu kontrolēšanai. Patiesībā vislielākās problēmas sagādā tas, ka neprotam plānot savu budžetu un tāpēc laikā samaksāt rēķinus un segt ikdienas izdevumus. 

 • Pirms pērc printeri, uzzini, cik Tev izmaksās tā lietošana

  Daudzos mājokļos, uzņēmumos un iestādēs joprojām tiek izmantoti printeri. Tiek drukāts teksts, grafiki, fotogrāfijas un dažādi citi dokumenti. Iegādājoties printeri savām vajadzībām, cilvēki nereti ņem vērā tā veidu, ražotāju, lielumu un, protams, preces cenu. Taču šie nav vienīgie faktori, kas būtu jāizvērtē. Ne mazāk svarīgas ir arī printera lietošanas izmaksas. Kas Tev par tām būtu jāzina, lasi turpinājumā. 

 • Māju vai dzīvokli – ko izvēlēties?

  Domājot par jaunu mājokli, rodas jautājums – iegādāties māju vai tomēr dzīvokli? Izvēle atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, finansiālajām iespējām, dzīvesveida, nekustamā īpašuma mērķiem. Ja nekustamo īpašumu iegādājieties investīciju nolūkos, jāizvērtē arī sava kā ieguldītāja stratēģija. 

 • 5  padomi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko trimmeri

  Trimmeris ir noderīgs palīgs piemājas teritorijas uzkopšanā. Taču tie pieejami tik plašā izvēlē, ka var nākties apjukt – kura ierīce būs piemērotākā? Turpinājumā pieci padomi, kas palīdzēs pieņemt labāko lēmumu. 

 • Auto diski – to kopšana un izplatītākie bojājumi

  Foto: Shutterstock.com

  Diski ir gan funkcionāla, gan estētiska automašīnas balstiekārtas sastāvdaļa, tāpēc to pienācīga kopšana ir dubultsvarīgs katra apzinīga autovadītāja pienākums. Šajā raksta aplūkosim dažādas disku tīrīšanas un kopšanas tehnikas, kā arī izplatītākos defektus un padomus, kā no tiem izvairīties!

 • 5 gadījumi, kad ar kontaktlēcām būs ērtāk nekā ar brillēm

  Brilles vai kontaktlēcas? Kam jūs dodat priekšroku? Brilles ir populārākais redzes korekcijas līdzeklis, ko pazīstam jau sen. Tās ieguvušas arī stilīga aksesuāra statusu, tāpēc daudzi nebūt nesteidzas no tām atvadīties, neskatoties uz to, ka mūsdienu tehnoloģijas piedāvā gan kontaktlēcas, gan operācijas, ar kurām atbrīvoties no redzes problēmām uz visiem laikiem. 

 • 6 faktori, kas var traucēt sekmīgi pabeigt autoskolu

  Lai iegūtu autovadītāja apliecību, autoskola ir neizbēgams posms, kas jāiziet ikvienam. Skaidrs, ka iestāties autoskolā nav liela māksla, atliek tikai aizpildīt pieteikumu un veikt pirmo iemaksu. Bet tālāko mēnešu laikā, apmeklējot autoskolu, var būt dažādi šķēršļi, kas kavē mācības autoskolā, attālinot apliecības iegūšanu vai pat radot risku vispār nepabeigt autoskolu. Kādi ir biežākie šķēršļi ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu? 

 • Kļūdas, kuras pieļaujam, lietojot cepeškrāsni

  Vai Tev šķiet, ka zini visu par cepeškrāsnīm un to lietošanu? Iespējams, ir lietas, par kurām Tev nav gadījies dzirdēt, taču interneta veikals 220.lv ir parūpējies par to, lai Tevi ar tām iepazīstinātu. Piedāvājam piecas lietas, kuras nevajadzētu darīt, lietojot cepeškrāsni.