Vietējās ziņas

 • 7 oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā

  Dzimšanas diena ir īpaša diena ikvienam cilvēkam. Katram patīk, ka viņu atceras, apveic un ar kādām veltēm vai pārsteigumiem šo dienu padara īpašu, tādu, kas paliek atmiņā. Tikpat ļoti, cik mums patīk saņemt apsveikumus savos svētkos, mēs arī labprāt sagādājam dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem viņu dzimšanas dienās. 

 • 5 pārsteidzoši fakti par biroja krēsliem

  Neatkarīgi no tā, vai Tu strādā birojā vai darbojies, esot mājās, sēdoša darba veicējiem vienmēr ir jāpievērš pastiprināta uzmanība tam, kur viņi sēž. Papildus tehnoloģiju attīstībai biroja krēsli ir vieni no svarīgākajiem elementiem, kas ietekmē to, kā mēs strādājam. Piedāvājam Tev piecus interesantus faktus par biroja krēsliem, kurus Tu, iespējams, nemaz nezināji.

 • Vai vērts investēt naudu savā izglītībā?

  Sabiedrībā bieži dzirdam diskusijas par to, kā kur un cik daudz ieguldīt. Cilvēki iegulda pensiju fondos, krājkontos, akcijās un citur. Taču, protams, investīcijas var izpausties ne tikai naudas izteiksmē, bet arī kā ieguldītais laiks un pūles. Labākais mērķis, kurā varam ieguldīt savus finanšu līdzekļus, cerības un laiku, noteikti esam mēs paši un mūsu izglītība. Zināšanas ir spēcīgs instruments, kas paver plašākas iespējas karjerā un citās jomās. Plašāk par to, kādēļ vērts ieguldīt naudu savā izglītībā, lasiet turpinājumā.

 • Zobu higiēna – kāda tai nozīme un kad to veikt

  Pat tad, ja ikdienā ievērojam vislabākos un pareizākos zobu kopšanas paradumus, diemžēl ar zobu suku un zobu diegu nevar notīrīt pilnībā visu aplikumu. Tas mēdz sakrāties zem smaganām, zobu starpās un grūti pieejamās vietās. Tomēr patiesā situācija ir tāda, ka tikai neliela daļa cilvēku ļoti precīzi ievēro visus ikdienā būtiskos zobu kopšanas nosacījumus. Tas nozīmē, ka zobu higiēna ir nepieciešama un neaizstājama ikvienam cilvēkam, lai ilgtermiņā saglabātu veselīgus zobus un mutes dobumu.

 • Kā veidot budžeta plānu, kas neļaus novirzīties no mērķa?

  Budžeta plānošana - šie divi vārdi cilvēkiem rada atšķirīgas emocijas, nereti arī negatīvas. Taču, ja mēs pareizi attieksimies pret savu finanšu kontroli, budžets kļūst par noderīgu rīku ceļā uz mērķu sasniegšanu. Tu vēlies uzsākt savu biznesu, aizbraukt ceļojumā vai izremontēt mājokli? Katrs no šiem uzdevumiem prasa ieguldījumus laika, naudas un pūļu veidā. Labākais, ko Tu vari darīt, ir sākt ar budžeta plāna veidošanu šo un citu mērķu sasniegšanai.

 • 10 veidi, kā uzlabot savas līdera prasmes

  Viena no mūsdienās būtiskākajām kompetencēm, lai gūtu panākumus darba un biznesa vidē, ir līdera prasmes. Īpaši svarīgas tās ir dažāda līmeņa vadītājiem, jo no tā atkarīgs komandas darbs un līdz ar to arī sasniegtie rezultāti. 

 • Jaunas riepas jebkurai gaumei

  Nekas šajā pasaulē nav mūžīgs – arī automašīnas riepas. Kādam jaunu riepu iegāde sagādā stresu, bet savukārt tiem, kuri kaut reizi pabijuši MMK riepu servisā, prāts ir mierīgs, jo zina – te automašīna tiks pie vislabākajām jaunajām riepām.

 • Kā nopirkt īsto datoru?

  Dators ir neatņemama dzīves sastāvdaļa daudziem. Kad pienācis laiks jauna datora iegādei, var izrādīties, ka tas nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, jo vērā jāņem visdažādākie aspekti. 

 • 6 paradumi, kas nenāk par labu Tavam datoram

  Ir ļoti grūti atrast kādu, kam mājoklī nebūtu vismaz viens dators. Tos izmantojam gan darbam, gan skolai un arī izklaidei. Taču diemžēl nekas nav mūžīgs, tostarp tehnoloģijas. Taču, ja mēs par tām atbilstoši rūpēsimies, kalpošanas laiku izdosies paildzināt. 

 • Kā izvēlēties šujmašīnu?

  Šujmašīna ir neatsverams palīgs dažādu rokdarbu veikšanā. Tās pieejamas daudzveidīgā izvēlē, tādēļ dažkārt var rasties jautājums – kuram no modeļiem dot priekšroku? Šajā rakstā aplūkosim būtiskākos aspektus, ko ņemt vērā, izvēloties šujmašīnu.