Vietējās ziņas

 • Uzdāvini bērnam svētkos piedzīvojumu

  Publicitātes foto

  Dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki, izlaidums un citas nozīmīgas dienas ir tās, ko bērni ļoti gaida. Viņi skaita dienas un cer saņemt dāvanas, daudz uzmanības un piedzīvot krāšņus svētkus. Tas, cik daudz prieka svētki atnesīs bērniem, atkarīgs no vecākiem un citiem sveicējiem. Tāpēc vajadzētu šādām dienām gatavoties laikus, padomāt gan par svinību vietu, gan atmosfēru un noformējumu, kā arī īpaši rūpīgi pārdomāt dāvanu izvēli. 

 • Kā gulēšanu padarīt ciešamu karstā laikā?

  Publicitātes foto

  Pienākot vasarai, mēs priecājamies par sauli, garajām dienām un siltumu, taču, kā vēsta teiciens, "laba daudz nevajag". Arī karstums sev līdzi nes problēmas, piemēram, daudzi no mums ļoti siltās naktīs ir nelaimīgi, jo gulēšana karstumā it nemaz nav patīkama. Ja neguļat viens, šādos gadījumos priecājaties par divguļamās gultas izmēru vai arī apsveriet tādas iegādi (starp citu, plaša gultu izvēle pieejama interneta veikalā 220.lv), jo tajā brīdī neviens nealkst gulēt otra apskāvienos. Tad visas segas tiek vai nu noliktas malā, vai arī nomainītas pret ļoti plānu gultas veļu. Taču ir vēl vairāki paņēmieni, kā gulēšanu vasaras naktīs padarīt baudāmāku. 

 • Reklāma Daugavpilī – zilo ezeru zemē

  Publicitātes foto

  Latgales daudzveidība, daba, viesmīlīgie cilvēki, kultūra un vēsture spēj aizraut ikvienu. Tā ir vieta drosmīgajiem, temperamentīgajiem, sirsnīgajiem; tiem, kas māk baudīt dzīvi. Kurš gan nezina, ka Latgalē ir vislabākās kāzu svinības? Katram reiz būtu jāapciemo zilo ezeru zeme un jābauda nakts kādā jaukā viesu namā, jāapgūst pāris vārdu latgaliski un jānobauda guļbešnieki. Šis novads noteikti ir viena atvaļinājuma vērts. Tas būs iesākums, lai spētu iepazīt kontrastaino dabu, lieliskos cilvēkus un bagāto kultūras mantojumu. 

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties planšetdatoru?

  Publicitātes foto

  Daudzi cilvēki klēpjdatora vietā izvēlas iegādāties portatīvu, izmēros mazāku un svarā vieglāku ierīci – planšetdatoru. Tie ļauj veikt līdzīgas darbības kā datori, bet ir universālas ierīces, kas piedāvā neskaitāmas izklaides iespējas. Taču iegādāties pirmo planšetdatoru nemaz nav tik viegli, jo modeļu klāsts ir plašs, cenas ir dažādas un arī specifikācijas katram modelim ir atšķirīgas. 

 • Mājas jumta segums kā nama galvenais dizaina elements

  Publicitātes foto

  Vai spējat iedomāties māju bez jumta? Domāju, ka atbilde ir pašsaprotama. Tas ir tādēļ, ka jumts ir viena no galvenajām mājas sastāvdaļām. Ja liekas, ka ir grūti izvēlēties mājas aksesuārus – spilvenus, galdautu, paklāju u.c. –, tad iedomājieties, cik daudz laika un pūļu sagādā pareizā mājas jumta izvēle, jo mājas jumta seguma iegāde atšķirībā no mājas aksesuāriem ir ilgtermiņa pirkums, tādēļ ir jāpievērš uzmanība ļoti daudziem būtiskiem nosacījumiem, pirms to iegādājamies. 

 • Cik daudz un kādas mēbeles ir nepieciešamas vannas istabas ierīkošanai? No minimālisma līdz pārpilnībai

  Publicitātes foto

  Atšķirībā no visām pārējām mājas telpām, vannas istaba ir īpaša ar to, ka šajā telpā mēs pārsvarā atrodamies vienatnē. Šī telpa ir personiska. Tā ir telpa, kur mēs ne tikai izbaudām atrašanos vannā, ne tikai žāvējam matus vai veicam vēl citas darbības - šī telpa ir vieta, kurā mēs esam vienatnē ar sevi – gatavojamies turpmākajai dienas daļai vai atpūšamies pēc garās darba dienas. Vannas istaba ir cieši saistīta ar cilvēka pašsajūtu un fizioloģiju, tieši tādēļ ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt vannas istabas izkārtojumu, saskaņojot ar savām vajadzībām, lai gala rezultāts būtu pašam tīkams.

 • Kā izvēlēties auto riepas un neapjukt daudzveidīgajā piedāvājumā?

  Publicitātes foto

  Liela daļa autovadītāju – neatkarīgi no braukšanas stāža – atzīst, ka jaunu auto riepu iegāde allaž sagādā zināmu satraukumu. Kā pareizi izvēlēties riepas savam auto? Ko ņemt vērā, lai iegādātās riepas būtu drošas un kalpotu ilgi? Šie un citi jautājumi var būt aktuāli ikvienam auto vadītājam, tādēļ esam sagatavojuši vairākus ieteikumus, kas palīdzēs gūt atbildes un izdarīt pareizās izvēles. 

 • Izklaidējoša un sportiska gaisotne vienuviet

  Publicitātes foto

  Katram ir sava izpratne par to, kas ir lieliska atpūta – vienam svarīgi ir atslēgties no ikdienas rutīnas un stresa, citam būtiska ir garda maltīte ar atspirdzinošiem dzērieniem, vēl kādam ir svarīgi, ka process sevī ietver kādu izklaidējošu un sportisku pasākumu. Sporta bārs Optibet apvieno visas šīs lietas – augstākās kvalitātes apkalpošanu patīkamā un sportiskā gaisotnē, kas ļauj aizmirst ikdienas raizes un nodoties aizraujošajam sporta pasākumu vērošanas procesam. Sporta bārs strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko laiku, lai savs brīvais laiks nebūtu jāpielāgo sporta bāra darba laikam. 

 • Naudas aizdevums pret automašīnas ķīlu

  Publicitātes foto

   Latvijā jau ilgstoši ir pieejami dažādi aizdevumu veidi, no kuriem mazāk zināmi ir tie, kas piedāvā aizņemties pret nodrošinājumu. Izvēloties šo variantu, ir iespējams saņemt kredītu ar ilgāku termiņu un vienlaikus arī aizņemties lielākas naudas summas. Par ķīlu var kalpot automašīna un arī citi transportlīdzekļi, piemēram, motocikls, bet parasti tiek ieķīlāts tieši auto. Vairāk par iespēju aizņemties pret auto Jūs varat uzzināt Kredit.lv. Aizpildot pieteikumu darba laikā, atbilde tiek sniegta vidēji 15–30 minūšu laikā, bet visas formalitātes nokārtot un naudu saņemt var 1–2 darbdienās. 

 • Ziedu piegāde – noderīgs pakalpojums aizņemtiem un aizmāršīgiem sveicējiem 

  Publicitātes foto

  Svētki nav iedomājami bez ziediem. Ziedi saņēmēju iepriecina, liek smaidīt, raisa pozitīvas emocijas, ļauj dāvinātājam izpaust to, ko varbūt nevar pateikt ar vārdiem. Tomēr zinām, kā ir ar svētkiem un īpašām dienām – par tām mēdzam atcerēties arī pēdējā brīdī, kad jau pāršķiram kalendāra lapu. Vai arī gadās, ka tieši dienā, kad kāds jāsumina, darba ir tik daudz, ka neizdodas izbrīvēt laiku ziedu iegādei un pasniegšanai. Tās ir ierastas problēmas informācijas pārpilnajā un steidzīgajā laikmetā.