Vietējās ziņas

 • Tu klausies mūziku, braucot pie stūres? Lūk, kas tev jāzina!

  Piekritīsi, braukšana ar auto klusumā ir diezgan garlaicīga un pat skumja. Taču, ieslēdzot mūziku, mēs nokļūstam pilnīgi citā pasaulē. Ir pat veikti pētījumi, kas atklājuši, ka mūzikas atskaņošana mašīnā var uzlabot tavu noskaņojumu un attiecīgi arī uzvedību esot uz ceļa. Tas nozīmē, ka tavas iemīļotākās dziesmas atskaņošana braukšanas laikā it nemaz nav slikta doma, taču, kas notiek, ja mūzika ir pārāk skaļa? 

 • Kā izvēlēties kafijas automātu birojam?

  Nekas nav labāks par apmierinātiem darbiniekiem. To savukārt lielā mērā diktē apstākļi birojā. Neatņemama sastāvdaļa ikvienā ofisā noteikti ir kafija. Ja vēlies, lai tavi darbinieki ir apmierināti darba vidi, tad noteikti padomā par kafijas automāta iegādi. Šajā rakstā esam apkopojuši vērtīgus padomus, kas tev ļaus iegādāties pašu piemērotāko kafijas automātu tieši savam birojam. 

 • Kā pareizi izvēlēties virtuves izlietni savai mājai?

  Publicitātes foto

  Ikviena mājokļa centrālā vieta un "sirds" ir virtuve. Tur mēs gatavojam maltītes, nereti arī ēdam, pavadām laiku kopā ar saviem mīļajiem un vienkārši atpūšamies. Tieši šo iemeslu dēļ daudzi mājokļu īpašnieki vēlas, lai viņu virtuves ne tikai pievilcīgi izskatītos, bet arī tiktu iekārtotas ar kvalitatīvu tehniku, mēbelēm un piederumiem. Piemēram, dodoties īstās izlietnes meklējumos, ir vairākas lietas, par kurām der padomāt. Interneta veikals 220.lv tev atgādinās, kuras tās ir. 

 • 21. gs. mičošana – noderīga informācija vedējiem un jaunajam pārim

  Foto: Ligavam.lv / ANDRIS SPROĢIS

  Mičošana jeb cepurošana vai mārtošana nozīmē līgavas un līgavaiņa uzņemšanu sievas un vīra kārtā. Tieši tādēļ par šo tradīciju kāzās nevajadzētu aizmirst. Ja neesat tradīciju piekritēji, dariet to modernā veidā!

 • Pieejams profesionālākais dermatologs Daugavpilī – prof. Jāņa Ķīša klīnikas izbraukuma konsultācijas

  Ikdienā maz domājam par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Patiesībā tā ir lielākais orgāns, kas veic dzīvībai fundamentāli svarīgas funkcijas, pasargājot cilvēku no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes un traumām, kā arī tā atspoguļo iekšējo orgānu veselības stāvokli. 

 • Kāds ir dakstiņu jumta seguma noslēpums?

  Vērojot ēkas un to jumtu segumus, ir redzams, cik daudz un dažādi tie ir. Šobrīd Latvijas tirgū ir pieejami dažādi jumta seguma veidi, tādēļ, meklējot savai ēkai piemērotāko jumta seguma veidu, mums nākas saskarties ar plašu izvēli un neskaitāmām idejām. Mājas jumta segumu noteikti nevajadzētu izvēlēties, par galveno faktoru izvirzot tā cenu, jo jumta seguma pirkums ir ilgtermiņa pirkums, tādēļ sākotnēji ir nepieciešams izvēlēties atbilstošu tā materiālu, krāsu un formu, kas būtu vispiemērotākais jūsu mājai. Kad izvēle ir veikta, jāķeras klāt izmaksu aprēķināšanai, tādēļ bez speciālista zināšanām un palīdzības iztikt būs grūti.

 • Ekonomiskā izaugsme Polijā bez eiro

   Polija ir jauno ES valstu līderis ne tikai pēc iedzīvotāju skaita, bet arī pēc ekonomiskās izaugsmes. Jau vairākus gadus pēc kārtas Polijas IKP aug straujāk nekā vidēji eirozonā. Saskaņā ar statistikas datiem šogad Polijas IKP varētu pieaugt par 5%, kas ir tikai 0,1%  mazāk nekā Latvijas IKP. 

 • Lietoti Volvo automobiļi – ko der zināt pirms to iegādes!

  Foto: Shutterstock.com

  Zviedru autoražotāja Volvo automašīnas latviešu autobraucēju vidū ir labi pazīstamas un novērtētas. Ne velti pēdējos gados lietoti Volvo stabili ierindojas pirktāko lietoto auto Top5 Latvijā, un nav iemesla uzskatīt, ka šī tendence tuvākajā laikā varētu mainīties. Lai uzzinātu svarīgāko informāciju, kas palīdzēs izvēlēties un iegādāties piemērotāko Volvo spēkratu tieši Tev, lasi tālāk!

 • Privātpersonu īpašuma apdrošināšana – komplekts jūsu sirdsmieram

  Publicitātes foto

  Jūs varat apdrošināt tikai to, ko uzskatāt par vērtīgāko – savu automašīnu, mājokli vai savu veselību un dzīvību. Kāpēc gan neizvēlēties komplektu un neapdrošināt to visu, jo jums taču viss ir vienlīdz svarīgs, vai ne tā?

 • Uzdāvini bērnam svētkos piedzīvojumu

  Publicitātes foto

  Dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki, izlaidums un citas nozīmīgas dienas ir tās, ko bērni ļoti gaida. Viņi skaita dienas un cer saņemt dāvanas, daudz uzmanības un piedzīvot krāšņus svētkus. Tas, cik daudz prieka svētki atnesīs bērniem, atkarīgs no vecākiem un citiem sveicējiem. Tāpēc vajadzētu šādām dienām gatavoties laikus, padomāt gan par svinību vietu, gan atmosfēru un noformējumu, kā arī īpaši rūpīgi pārdomāt dāvanu izvēli.