Vietējās ziņas

 • Tik daudz kafijas automātu – kā izvēlēties labāko?

  Publicitātes foto

  Tiem cilvēkiem, kuriem ir ļoti svarīgi sākt savu dienu ar krūzi karstas kafijas, noteikti bieži vien ienākusi prātā doma par sava kafijas automāta iegādi. Tā ir lieliska iespēja pagatavot garšīgu kafiju, kas noteikti atšķirsies no tradicionāli pagatavotas kafijas. Protams, tā ir arī iespēja pagatavot dažādu veidu kafijas, piemēram, espresso, kapučīno, kā arī daudzus citus gardus dzērienus. 

 • Vieglas, ērtas un praktiskas metāla durvis

  Publicitātes foto

  Pasaule šobrīd ir ļoti nedroša vieta, bieži vien izvēlamies labāk palikt mājās, nevis doties ārpus tās. Cik gan bieži ir gadījies dzirdēt, ka pa nakti vai gaišā dienas laikā ir apzagti kaimiņi, kamēr pats esi bijis mājās?! Vienmēr domājam par savu drošību, lai arī kur atrastos. Arī braucot uz teātri, dažreiz ir tā mazā sirdstrieka, kas prātā rīb "Vai es izslēdzu gludekli?", "Es aizslēdzu durvis?". Sabiedrības uzticību ir iemantojušas metāla durvis, kas jau ar savu nosaukumu pasaka, ka ir drošas. Pareizi izgatavotas un uzstādītas metāla durvis garnadzim ierobežo iekļūšanu mājoklī līdz nullei. 

 • Mārdadzis veselībai – kādiem nolūkiem to lieto?

  Foto: Pixabay.com

  Arvien vairāk cilvēku mūsdienās veselības uzlabošanai izvēlas lietot dabīgas vielas, nevis ķīmiskus savienojumus. Atgriežoties pie sentēvu receptēm, kā viens no zināmākajiem augiem ar visplašāko labvēlīgo iedarbību uz cilvēka organismu, ir minams mārdadzis. Kādēļ tas ir tik noderīgs, apkopots Lagosa.eu speciālistu sagatavotajā rakstā.

 • Lāzerpeintbols – patīkama izklaide ikvienam

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Pēc garas skolas vai darba nedēļas kārtīgu un patīkamu atpūtu pelnījis ir ikviens. Lielisks variants aktīvai atpūtai draugu vai ģimenes lokā ir daudziem vēl neatklātais lāzerpeintbols jeb lāzertags. Kas tas ir, ar ko atšķiras no parastā, visiem zināmā peintbola un kas jāņem vērā, to spēlējot? Lasi rakstu un uzzini!

 • Dušas kabīnes – vieta, kur dzimst labākie dziedātāji un dižākie domātāji

  Foto: 1a.lv

  Moderna cilvēka miteklis nav iedomājams bez vannas istabas, kur centrālo vietu ieņem vai nu vanna, vai arī dušas kabīne. Ja vanna primāri paredzēta tam, lai mērcētos ūdenī un apcerētu dzīvi sveču gaismā, tad dušas kabīnes lietojums ir daudz plašāks un paver pavisam citus domu apvāršņus. Vieni tur dzied, citi – apcer dzīvi un nāk klajā ar lieliskām idejām, taču it visi pie viena arī top tīri un gatavi jaunai dienai. Kā izvēlēties labākās dušas kabīnes? Lasi tālāk par to, kādi to veidi ir pieejami!

 • Kam pievērst uzmanību, iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu?

  Publicitātes foto

  Biznesa darījuma brauciens, atvaļinājuma baudīšana kūrortā, darbs ārzemēs, studēšana apmaiņas programmā – to visu var definēt par ceļojumu. Pirms došanās kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā vienmēr pārbaudām, vai viss ir līdzi paņemts un vai par visu ir padomāts. Tad kāpēc lieki sevi uztraukt un baidīties par to, ka kaut kas varētu notikt? 

 • 8 vērtīgi padomi, kas palīdzēs ietaupīt, iegādājoties pārtiku

  Publicitātes foto

  Sākoties rudens sezonai, jāņem vērā, ka paaugstināsies izdevumi gan par komunālajiem maksājumiem, gan arī citām lietām. Arī ar velosipēdu vairs nebūs iespējams tik regulāri pārvietoties, tāpēc būs nepieciešams izmantot automašīnu vai arī doties uz nepieciešamo vietu ar sabiedrisko transportu. Tomēr algas apmērs, sākoties rudens sezonai, nepaaugstinās, vai ne?

 • Veselība pirmajā vietā 

  Publicitātes foto

  Daudzi Latvijas iedzīvotāji par veselību aizdomājas vien tajā brīdī, kad piezogas slimība. Tas nav slikti, jo katram dzīvē pienāk brīdis, kad tiek dota iespēja aizdomāties par lietu cēloņsakarībām un ņemt likteni savās rokās. 

 • Laiks izvēlēties ratiņus bērnam! Ar ko sākt?

  Publicitātes foto

  Kļūšana par vecākiem ir brīnišķīgs notikums, kas dzīvē ienes daudz prieka, taču vienlaikus arī daudz atbildības. Tev ir nepieciešams izveidot sarakstu ar lietām, kas būs nepieciešams bērniņam un arī vecākiem, lai atvieglotu viņu ikdienu. Ja šis ir pirmais ģimenes pieaugums, daudzas lietas var likties mulsinošas. Piemēram, viens no grūtākajiem lēmumiem ir piemērotu bērnu ratu izvēle. Tie ir tik dažādi un plašā sortimentā. Kā lai saprot, kas nepieciešams tieši tavai ģimenei?

 • Austiņas – ienirsti savā skaņu pasaulē

  Foto: 1a.lv

  Pilsētas trokšņi, ļaužu pūļu klaigas, satiksmes dūkšana un vilcienu dunoņa – skaņas, kas ikvienu pilsētnieku pavada ik dienas, bet, ja Tev ir austiņas, Tevi pavada tikai tās skaņas, ko pats izvēlies! Mūzika, radio, audiogrāmatas vai vienkārši baltais troksnis – Tu esi savas dzīves dīdžejs, Tu nosaki, kas skanēs Tavās ausīs. Austiņu veidi ir pārsteidzoši dažādi. Apskati un izvēlies!