Vietējās ziņas

 • Izklaidējoša un sportiska gaisotne vienuviet

  Publicitātes foto

  Katram ir sava izpratne par to, kas ir lieliska atpūta – vienam svarīgi ir atslēgties no ikdienas rutīnas un stresa, citam būtiska ir garda maltīte ar atspirdzinošiem dzērieniem, vēl kādam ir svarīgi, ka process sevī ietver kādu izklaidējošu un sportisku pasākumu. Sporta bārs Optibet apvieno visas šīs lietas – augstākās kvalitātes apkalpošanu patīkamā un sportiskā gaisotnē, kas ļauj aizmirst ikdienas raizes un nodoties aizraujošajam sporta pasākumu vērošanas procesam. Sporta bārs strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko laiku, lai savs brīvais laiks nebūtu jāpielāgo sporta bāra darba laikam. 

 • Naudas aizdevums pret automašīnas ķīlu

  Publicitātes foto

   Latvijā jau ilgstoši ir pieejami dažādi aizdevumu veidi, no kuriem mazāk zināmi ir tie, kas piedāvā aizņemties pret nodrošinājumu. Izvēloties šo variantu, ir iespējams saņemt kredītu ar ilgāku termiņu un vienlaikus arī aizņemties lielākas naudas summas. Par ķīlu var kalpot automašīna un arī citi transportlīdzekļi, piemēram, motocikls, bet parasti tiek ieķīlāts tieši auto. Vairāk par iespēju aizņemties pret auto Jūs varat uzzināt Kredit.lv. Aizpildot pieteikumu darba laikā, atbilde tiek sniegta vidēji 15–30 minūšu laikā, bet visas formalitātes nokārtot un naudu saņemt var 1–2 darbdienās. 

 • Ziedu piegāde – noderīgs pakalpojums aizņemtiem un aizmāršīgiem sveicējiem 

  Publicitātes foto

  Svētki nav iedomājami bez ziediem. Ziedi saņēmēju iepriecina, liek smaidīt, raisa pozitīvas emocijas, ļauj dāvinātājam izpaust to, ko varbūt nevar pateikt ar vārdiem. Tomēr zinām, kā ir ar svētkiem un īpašām dienām – par tām mēdzam atcerēties arī pēdējā brīdī, kad jau pāršķiram kalendāra lapu. Vai arī gadās, ka tieši dienā, kad kāds jāsumina, darba ir tik daudz, ka neizdodas izbrīvēt laiku ziedu iegādei un pasniegšanai. Tās ir ierastas problēmas informācijas pārpilnajā un steidzīgajā laikmetā.

 • Modernas ierīces Tavam darbam

  Publicitātes foto

  Attīstoties tehnoloģijām un iespējām, ko tās mums piedāvā, arvien vairāk varam atvieglot savu ikdienas darbu, sadzīvi un informācijas ieguvi, lai paveiktu lietas, ko vēlamies vai kas mums nepieciešamas. Tas noteikti ir milzīgs tehnoloģiju attīstības pluss, ko cilvēce izmanto. Tad nu, lūk, bieži vien, lai gan izmantojam salīdzinoši daudz un dažādas jaunās tehnoloģijas, nemaz neesam informēti par jauniem veidiem, kā savu dzīvi padarīt vienkāršāku tieši tehnoloģiju ziņā. 

 • Komfortablas mēbeles mājoklim

  Publicitātes foto

  Mēbeļu izvēle mājoklim nebūt nav vienkārša. Ideālajā variantā dodamies uz kādu mēbeļu salonu vai veikalu, izvēlamies visas mēbeles, kas vajadzīgas mūsu jaunā mājokļa iekārtošanai, vai mēbeles, ko vēlamies nomainīt esošajā mājoklī, samaksājam un gaidām, kad tās piegādās mums uz mājām. Diemžēl šāds scenārijs visbiežāk redzams tikai filmās – dzīvē realizēt šādu scenāriju tikai retajam ir pa spēkam. Un, tā kā dzīvojam reālajā, ne filmu pasaulē, mēbeļu izvēle un iegāde nav nemaz tik ātrs un vienkāršs pasākums. 

 • Ko ievērot, lai saglabātu skaistas koka grīdas?

  Foto: Shutterstock.com

  Mājoklis, kurā izklātas koka grīdas jau pirmajā acumirklī atstāj patīkamu dabiskuma iespaidu. Dažāda veida koks padara telpas siltākas un omulīgākas, vienlaikus nodrošinot to īpašnieku veselībai draudzīgu vidi. Taču koka grīdas kopšana atšķiras no cita seguma kopšanas. Turpini lasīt un uzzini, kā saglabāt sava mājokļa grīdas segumu nevainojamu!

 • Indukcijas plīts virsma – kas tā ir un kāpēc to iegādāties?

  Publicitātes foto

  Iespējams, tava vecā plīts virsma ir saplīsusi, vai arī tu vienkārši vēlies atsvaidzināt savu virtuvi ar jaunu santehniku – jaunas plīts virsmas iegādei iemeslu var būt daudz. Taču nonākšana līdz lēmumam par tās pirkšanu ir tikai pirmais solis. Nu pienācis brīdis izvēlēties to īsto un vienīgo modeli. Bet, ak vai, veikalos un internetā ir tik daudz piedāvājumu! Kā lai izvēlas īsto?

 • Kredītu pieejamība Lietuvā mazinās

  Publicitātes foto

  Nevienu vairs nevar pārsteigt ar iespēju aizņemties naudu dažu minūšu laikā tepat mūsmājās. Interesanti, ka līdzīgi pakalpojumi ir pieejami arī Lietuvā un citās Eiropas valstīs. Diemžēl izslavētā ES pārrobežu direktīva šajā gadījumā nedarbojas, un katras dalībvalsts pilsoņi var aizņemties tikai savā mītnes zemē. Tas nozīmē, ka vairumā gadījumu lietuvieši var saņemt kredītu tikai Lietuvā, bet latvieši ir pieejami kredīti Latvijā. No vienas puses, tas ir labi, jo tiek ierobežoti abu pušu riski, no otras puses, neatbilst ES kopējai idejai. 

 • Interesanti veidi, kā uzturēt mājokli siltu ziemas laikā

  Pilseta24.lv

  Kad aiz loga gaisa temperatūra noslīd krietni zem nulles, mēs nelabprāt dodamies ārā, tā vietā dodot priekšroku siltai segai, džemperim un zeķēm, kā arī tējas krūzei. Lai arī vienkāršākais veids, kā mājās uzturēt siltumu, ir izmantot centrālo apkuri, siltās grīdas u.c. apjomīgas sistēmas, mūsdienās tam ir vairākas interesantas alternatīvas, kuru izmantošanu der apdomāt. 

 • Tik daudz kafijas automātu – kā izvēlēties labāko?

  Publicitātes foto

  Tiem cilvēkiem, kuriem ir ļoti svarīgi sākt savu dienu ar krūzi karstas kafijas, noteikti bieži vien ienākusi prātā doma par sava kafijas automāta iegādi. Tā ir lieliska iespēja pagatavot garšīgu kafiju, kas noteikti atšķirsies no tradicionāli pagatavotas kafijas. Protams, tā ir arī iespēja pagatavot dažādu veidu kafijas, piemēram, espresso, kapučīno, kā arī daudzus citus gardus dzērienus.