Vietējās ziņas

 • Padomi, kā parūpēties par ugunsdrošību savā mājoklī rudens sezonā

  Pienākot rudenim, gaisā arvien biežāk jūtami dūmi, kas parādās no lielākiem un mazākiem skursteņiem. Vēsais un tumšais laiks mudina cilvēkus sākt domāt par siltuma un mājīguma nodrošināšanu savos īpašumos, taču diemžēl tas nepaliek bez sekām. Šī ir arī tā sezona, kad ugunsdzēsēji nereti dodas uz dzīvokļiem un mājām, kur izcēlušies ugunsgrēki. Tā rezultātā nekustamā īpašuma apdrošināšana arī kļūst par daudz biežāk iegādātu polisi. Lai Tu pasargātu sevi un savus mīļos, apdrošināšanas kompānija Compensa ir sagatavojusi Tev noderīgus ieteikumus. Ielūkojies raksta turpinājumā!

 • Noskaidrojam, kā pareizi izvēlēties ūdens boileri

  Silts ūdens ir viena no pamata vajadzībām, kurai jābūt ikvienā mājsaimniecībā. Ja dzīvokļu īpašniekiem lielākoties karstā ūdens padeve ietilpst piedāvātajos pakalpojumos, tad privātmājās dzīvojošajiem par to bieži vien jārūpējas pašiem. Viens no izplatītākajiem veidiem, kā iegūt silto ūdeni, ir, pieslēdzot elektrisko boileri. Kā parāda arī plašais interneta veikala 220.lv piedāvājums, mūsdienās ūdens sildītāji ir pieejami ļoti daudzveidīgā klāstā. Kā izvēlēties piemērotāko Tavam mājoklim?

 • Kredīts internetā bez ķīlas: Jūsu iespēja aizņemties operatīvāk

  Foto: Shutterstock.com

  Meklējot naudas aizdevumu, katram aizņēmējam ir savas prioritātes. Vienam nepieciešams apjomīgs kredītlimits, cits meklē iespēju aizņemties tikai līdz algas dienai, taču gandrīz visiem gribas saņemt naudu maksimāli ātri. Kredīts internetā bez ķīlas sniedz šādu iespēju. Personām ar atbilstošu maksātspēju aizdevums bez ķīlas nodrošinājuma ir pieejams mazāk nekā pusstundas laikā. Izlasiet šajā rakstā, kādās situācijās var pieteikties kredītam bez ķīlas un kur meklēt aizdevumu ar labiem nosacījumiem!

 • Labs tvaika nosūcējs – kādas īpašības to raksturo?

  Tikko ceptu pankūku smarža, vecmāmiņas kotletīšu aromāts… Tas viss parasti saistās ar patīkamām sajūtām. Mēdz teikt, ka ēdiens smarža ir tā, kas rada mājīguma sajūtu. Diemžēl ne visi ēdieni smaržo jauki, un ir gadījumi, kad dūmi, dažādi aromāti un piedegumi kopā veido visai nepatīkamu buķeti. Lai gaiss virtuvē būtu tīrs, vērtīgi ir ierīkot tvaika nosūcēju. Interneta veikals 220.lv apkopojis svarīgāko informāciju par to, kas raksturo labu tvaika nosūcēju un kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko. 

 • Kādu leņķa slīpmašīnu izvēlēties?

  Plānojot remontu, svarīgi sagādāt kvalitatīvus materiālus un piemērotus instrumentus. Viens no darbarīkiem, bez kura grūti iztikt, ir slīpmašīna. Šādi instrumenti pieejami plašā izvēlē un tiek izmantoti dažādiem nolūkiem. 

 • Kā izvēlēties gaisa kompresoru?

  Labs gaisa kompresors var būtiski atvieglot ikdienu. To var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram – gan tādās ikdienišķās darbībās kā auto riepu piepumpēšana, gan dažādu profesionālu darbu veikšanā. Ja aktuāla kompresora iegāde, svarīgi izvērtēt vairākus aspektus – gan tā izmantošanas mērķi, gan plānoto darbu apjomu. 

 • Vai ir iespējams ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi?

  Dzīves situācijas var būt absolūti neparedzamas, un kāda negaidīta dzīves izspēlētā joka seku likvidēšanai var nākties meklēt papildu līdzekļus ātrā kredīta formātā.

 • Nepabeigts dzīvokļa remonts: Ko darīt, ja pietrūkst līdzekļu?

  Par to, lai mājās būtu ērti un omulīgi, ir patīkami rūpēties. Bieži vien tas nozīmē kādas jaunas mēbeles, mākslas darba, dekora, istabas auga iegādi. Taču reizēm ar maziem uzlabojumiem vien nepietiek. Nepieciešami lielāki ieguldījumi un nopietnāks remonts vai nu visā dzīvoklī, vai kādā konkrētā telpā. Dzīves telpa ar laiku nolietojas, kad tajā uzturamies ikdienā. Tādēļ, ja mājoklī nodzīvots jau ilgāks laiks vai arī ja tas tikai nesen iegādāts, noteikti prātā ir gana daudz uzlabojumu, kurus labprāt veiktu, lai ikdienā būtu vēl patīkamāk un ērtāk. 

 • 7 noderīgas lietas Tavā virtuvē

  Virtuve ir svarīga telpa ikvienā mājoklī – tajā tiek pavadīts pietiekami daudz laika, tādēļ svarīgs funkcionāls un pārdomāts virtuves iekārtojums. Ir lietas, kas virtuvē ir īpaši noderīgas, taču ir arī tādas, kas tiek izmantotas vien dažas reizes un tad noliktas tālākajos plauktos. 

 • 10 lietas, kas Tev palīdzēs veiksmīgi iekārtot savu kopmītņu istabiņu

  Jaunais mācību gads ir sācies, un daudzi studenti atgriezušies vai pirmo reizi ieradušies savā kopmītņu istabiņā. Domājot par tās iekārtošanu, nevar nepieminēt internetā atrodamās fotogrāfijas ar elegantiem un omulīgiem telpu dizainiem, kur pūkaini paklāji, mīksti pledi, skaisti sienu dekori un koši zaļi telpaugi papildināti ar skaistām lampiņu virtenēm, kas karājas pie sienas, piešķirot istabai īpaši jauku noskaņu.