Vietējās ziņas

 • 5 lietas, kas Tev jāzina, pērkot bērnu auto sēdeklīti

  Bērna pārvadāšanas automašīnā saistās ar virkni dažādiem drošības riskiem, tādēļ ne velti ir noteikts, ka līdz konkrētam vecumam mazie ķipari obligāti ir jāievieto autosēdeklītī. Par spīti informācijas pārpilnībai un stingrajai atbildīgo iestāžu uzraudzībai joprojām ir vecāki, kuri pret drošības ievērošanu izturas pārāk nenopietni vai arī nav pietiekami informēti, kā pareizi izvēlēties un lietot auto krēsliņu. Lai kliedētu dažas neskaidrības, interneta veikals 220.lv piedāvā piecas svarīgas lietas, kas jāzina, pērkot bērnu sēdeklīti. 

 • 4 padomi, kā ātrāk izkļūt no kredītsaistībām

  Ikviens kredīts ir atbildība, kas jāizvērtē vēl pirms tā noformēšanas. Taču ne vienmēr viss rit pēc plāna un kredītsaistības draud negatīvi ietekmēt finansiālo stabilitāti. Lai tā nenotiktu, kredītu atmaksai vajadzētu būt vienai no prioritātēm. Turpinājumā 4 padomi, kas palīdzēs no kredītsaistībām izkļūt pēc iespējas ātrāk. 

 • 5 ieguvumi, ko sniegs kredītu apvienošana

  Kad kredītsaistības vairs nav savienojamas ar stabilu ģimenes budžetu un pamatvajadzību nodrošināšanu, loģiski, ka tiek meklēti risinājumi, kā uzlabot finanšu situāciju. Kredītu apvienošana ir viens no biežāk izvēlētajiem veidiem, kā kredītņēmēji panāk, ka kredītu slogs kļūst vieglāks. 

 • Ātrie kredīti no 19 gadiem – ienāc Netcredit.lv un izvēlies piemērotāko!

  Ātrie kredīti no 19 gadiem – tā ir realitāte. Lai arī agrāk ātros kredītus piešķīra ne agrāk kā 20 gadus sasniegušiem jauniešiem, nu ir mainījies piedāvājumā klāst, tirgu iekarojot arī tādiem aizdevējiem, kas labprāt kredītu izsniedz arī jaunākiem cilvēkiem. Saņemot kredītu ikvienā vecumā ir svarīgi apzināties, vai un kā aizņēmumu atdot. Taču kā strādā ātro kredītu aizdevēji? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar informāciju par ātrajiem kredītiem, to saņemšanu un salīdzināšanas portāliem, kas kalpo kā lielisks rīks īstā aizdevēja atrašanai!

 • Iztērēju nolikto naudu nebaltām dienām. Ko tagad darīt?

  Iekrājumi nebaltām dienām ir prātīgs lēmums. Taču ko darīt, ja tos gadījies iztērēt? Iesākumam rūpīgi jāapsver, kādam nolūkam tie tiks tērēti. Galu galā iekrājumi nebaltām dienām domāti, lai tos tērētu brīdī, kad papildus līdzekļi patiešām nepieciešami – ja tie iztērēti nepieciešamam un akūti steidzamam pirkumam vai maksājumam, tad pārdzīvot nevajadzētu, vienkārši sākt jaunus iekrājumus nākamajām nebaltajām dienām. 

 • Padomi, kā parūpēties par ugunsdrošību savā mājoklī rudens sezonā

  Pienākot rudenim, gaisā arvien biežāk jūtami dūmi, kas parādās no lielākiem un mazākiem skursteņiem. Vēsais un tumšais laiks mudina cilvēkus sākt domāt par siltuma un mājīguma nodrošināšanu savos īpašumos, taču diemžēl tas nepaliek bez sekām. Šī ir arī tā sezona, kad ugunsdzēsēji nereti dodas uz dzīvokļiem un mājām, kur izcēlušies ugunsgrēki. Tā rezultātā nekustamā īpašuma apdrošināšana arī kļūst par daudz biežāk iegādātu polisi. Lai Tu pasargātu sevi un savus mīļos, apdrošināšanas kompānija Compensa ir sagatavojusi Tev noderīgus ieteikumus. Ielūkojies raksta turpinājumā!

 • Noskaidrojam, kā pareizi izvēlēties ūdens boileri

  Silts ūdens ir viena no pamata vajadzībām, kurai jābūt ikvienā mājsaimniecībā. Ja dzīvokļu īpašniekiem lielākoties karstā ūdens padeve ietilpst piedāvātajos pakalpojumos, tad privātmājās dzīvojošajiem par to bieži vien jārūpējas pašiem. Viens no izplatītākajiem veidiem, kā iegūt silto ūdeni, ir, pieslēdzot elektrisko boileri. Kā parāda arī plašais interneta veikala 220.lv piedāvājums, mūsdienās ūdens sildītāji ir pieejami ļoti daudzveidīgā klāstā. Kā izvēlēties piemērotāko Tavam mājoklim?

 • Kredīts internetā bez ķīlas: Jūsu iespēja aizņemties operatīvāk

  Foto: Shutterstock.com

  Meklējot naudas aizdevumu, katram aizņēmējam ir savas prioritātes. Vienam nepieciešams apjomīgs kredītlimits, cits meklē iespēju aizņemties tikai līdz algas dienai, taču gandrīz visiem gribas saņemt naudu maksimāli ātri. Kredīts internetā bez ķīlas sniedz šādu iespēju. Personām ar atbilstošu maksātspēju aizdevums bez ķīlas nodrošinājuma ir pieejams mazāk nekā pusstundas laikā. Izlasiet šajā rakstā, kādās situācijās var pieteikties kredītam bez ķīlas un kur meklēt aizdevumu ar labiem nosacījumiem!

 • Labs tvaika nosūcējs – kādas īpašības to raksturo?

  Tikko ceptu pankūku smarža, vecmāmiņas kotletīšu aromāts… Tas viss parasti saistās ar patīkamām sajūtām. Mēdz teikt, ka ēdiens smarža ir tā, kas rada mājīguma sajūtu. Diemžēl ne visi ēdieni smaržo jauki, un ir gadījumi, kad dūmi, dažādi aromāti un piedegumi kopā veido visai nepatīkamu buķeti. Lai gaiss virtuvē būtu tīrs, vērtīgi ir ierīkot tvaika nosūcēju. Interneta veikals 220.lv apkopojis svarīgāko informāciju par to, kas raksturo labu tvaika nosūcēju un kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko. 

 • Kādu leņķa slīpmašīnu izvēlēties?

  Plānojot remontu, svarīgi sagādāt kvalitatīvus materiālus un piemērotus instrumentus. Viens no darbarīkiem, bez kura grūti iztikt, ir slīpmašīna. Šādi instrumenti pieejami plašā izvēlē un tiek izmantoti dažādiem nolūkiem.