Vietējās ziņas

 • Kā gudri pārvaldīt sava auto apdrošināšanas izmaksas?

  Ikviens transportlīdzekļa īpašnieks zina, ka transportlīdzeklis rada pamatīgus izdevumus. Viens no neatliekamiem izdevumiem – apdrošināšanas polise. Tas, kāda ir apdrošināšanas polises cena, tiešā mērā atkarīgs no transportlīdzekļa un tā īpašnieka. Diemžēl apdrošināšanas polise nav lēts prieks, un, lai spētu kaut nedaudz ietaupīt, nevajadzētu piekrist pirmajam piedāvājumam. 

 • Transformeri – bērnu iemīļotie varoņi no citas planētas

  Izdzirdot par transformeriem, pirmās asociācijas ir ar vairākām Holividas filmām, kas pēdējā desmitgadē iznākušas uz ekrāniem, tomēr stāsts par transformeriem ir daudz senāks. Tā pirmsākumi meklējami 70. gadu Japānā, kur tika ražoti cilvēkveidīgi robotiņi un mašīnas. 

 • Mājokļa remonta plānošanas darbi – ar ko sākt?

  Mājokli var salīdzināt ar personīgo oāzi, kurā katrs no mums vēlas justies maksimāli komfortabli, nepiespiesti un relaksēti. Brīdī, kad mājokļa interjers un ērtības ir novecojušas, un vairs neatbilst mūsu augstajam komforta standartam, jāsāk domāt par mājokļa remontu. Remonta plānošanas darbi ir pirmais etaps ceļā uz uzlabotu un ērtāku mājokli, taču ar ko sākt un kādiem darbiem dot priekšroku? Ar interneta veikala 220.lv palīdzību, esam apkopojuši lietderīgākos padomus, kas noteikti spēs palīdzēt mājokļa remonta plāna izveidē.

 • Kāpēc mākslīgais akmens lieliski iederas viesmīlības nozares objektos

  Mākslīgais akmens ir uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, kas ieguvis ļoti plašu pielietojumu dažādu interjera elementu izgatavošanā. Visplašāk šo materiālu izmanto vannasistabu un virtuvju aprīkošanā. Pateicoties mākslīgā akmens teicamajām īpašībām, tas ir lieliski piemērots ne tikai mājokļu interjerā, bet īpaši iecienīts kļuvis tieši viesmīlības nozares objektos, kur ir īpaši augstas kvalitātes un estētikas prasības, ko šis materiāls spēj teicami izpildīt.

 • Kādus auto remontdarbus iespējams paveikt pašam?

  Automašīnām nepieciešama regulāra apkope, tomēr laiku pa laikam neiztikt arī bez remontdarbiem. Daudzi auto īpašnieki šos darbus uztic profesionāļiem, taču ir virkne remontdarbu, ko var veikt paša spēkiem – neatkarīgi no savām tehniskajām prasmēm. 

 • Kas ir čiptūnings?

  Čiptūnings ir transportlīdzekļa motora pārvaldības programmatūras optimizēšanas process, kura laikā tiek pārprogrammēti standarta motora uzstādījumi. Visbiežāk tas tiek darīts, lai palielinātu motora veiktspēju un/vai samazinātu degvielas patēriņu, tomēr čiptūningam ir vēl dažādas priekšrocības un diemžēl arī trūkumi. 

 • Kā rīkoties, ja vainīgais aizbrauc no notikuma vietas?

  Ceļu satiksme ikdienā mēdz būt saspringta sastrēgumu un nepilnīgo ceļu segumu dēļ. Šoferiem ikdienā nākas sastapties ar dažādām bīstamām ceļa satiksmes situācijām, kurās reakcija un koncentrēšanās ir vairāk nekā svarīga.

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • Esi uzmanīgs, apbraucot sabiedrisko transportu!

  Ja ikdienā pārvietojies ar personīgo transportu, noteikti priecājies, ka nav jādrūzmējās cilvēku pilnā sabiedriskajā transportā, reizēm varbūt tomēr pie sevis pukojies, ka sabiedriskais transports brauc pārāk lēni vai aizšķērso ceļu, citreiz ir grūtības pārskatīt ceļu, jo priekšā esošais transports aizšķērso visu skatu. 

 • Vērtīgi dabas produkti imunitātes stiprināšanai

  Imunitāte ir tā, kas pasargā mūsu organismu no saslimšanām un spēj ar tām cīnīties, tāpēc ir būtiski uzturēt imunitāti spēcīgu. To mēs katrs pats varam darīt, ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Miegs, atpūta, fiziskās aktivitātes, sabalansēts uzturs – tas ir pamatu pamats, lai imunitāte varētu ar pilnu sparu veikt savu darbu.