Afiša

Izrāde 'Iespējamā tikšanās' / Спектакль 'Возможная встреча', Daugavpils teātris

Izrāde 'Iespējamā tikšanās' / Спектакль 'Возможная встреча', Daugavpils teātris
Izrāde 'Iespējamā tikšanās' / Спектакль 'Возможная встреча', Daugavpils teātris
KUR
KAD
Svētdiena, 22. septembris, 2019 19:00 - 21:00
 Pazīstami krievu aktieri Larisa Udovičenko un Sergejs Koļesņikovs piedāvās skatītājiem izrādi "Iespējamā tikšanās".
  Larisa Udovičenko ir ievērojama teātra un kino aktrise. Tauta šo aktrisi iemīlēja pēc Staņislava Govoruhina kulta kriminālfilmas "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" iznākšanas uz ekrāniem. Filmogrāfija aktrisei ir milzīga: Larisa Udovičenko ir filmējusies vairāk nekā 130 filmās un seriālos.
  Sergejs Koļesņikovs - Krievijas  nopelniem bagātais mākslinieks, filmējies vairāk nekā 30 filmās un seriālos. Strādājis Gorkija vārdā nosauktajā Maskavas Tēlotājmākslas teātrī un Čehova vārdā nosauktajā Maskavas Dailes teātrī, programmas "Fazenda" vadītājs, dziesmu autors, kurš periodiski uzstājas solo koncertos. Viņa kompozīcijas var dzirdēt teātru uzvedumos un filmās.
  Grūti būtu atrast cilvēku, kurš ne reizi nebūtu redzējis filmu, kurā piedalās Larisa Udovičenko vai Sergejs Koļesņikovs. 13 gadus abi aktieri kopā filmējas un piedalās teātra izrādēs. Aktieru mākslinieciskās draudzības rezultātā ir radies projekts "Iespējamā tikšanās", kurā viņi ir ne tikai aktieri, bet arī režisori. Izrādes jaunais formāts ļaus skatītājiem vēl labāk iepazīt iemīļoto aktieru neskaitāmos talantus. Tas būs žanru sajaukums. Sākot ar teātri - skatītāji redzēs garu fragmentu no viņu kopīgās izrādes, tad estrādi, kad Sergejs Koļesņikovs piedāvās gan savas, gan citu pazīstamu autoru dziesmas. Larisa Udovičenko deklamēs Lugovoja un Pasternaka dzeju. Būs iespēja redzēt kinofilmu fragmentus, kas dos iespēju skatītājiem atcerēties visas mūsu aktieru lomas un parādīs cik plaša un dauzšķautņaina ir aktiera profesija. 

Papildus informācija: http://www.parter.lv

Pirkt biļeti: