Afiša

Drāma Nebaidies būt laimīgs / Драма Не бойся быть счастливым, Daugavpils teātris

Drāma Nebaidies būt laimīgs / Драма Не бойся быть счастливым, Daugavpils teātris
Drāma Nebaidies būt laimīgs / Драма Не бойся быть счастливым, Daugavpils teātris
KUR
KAD
Otrdiena, 20. novembris, 2018 19:00 - 21:30
Pēc A. Arbuzova lugas "Mans nabaga Marats" motīviem.
Režisors: Rodions Ovčiņņikovs.
Lomās: Ivans Stebunovs, Ivans Židkovs, Olga Kuzmina.
Izrādes ilgums: 2h 20 min kopā ar starpbrīdi.
12+

  Liktenīga tikšanās Ļeņingradas blokādes laikā: Marats, Lika un Leonīdiņš mīt istabiņā, kurā ir saglabājies vienīgais logs visā mājā, kurš nav sasists. Karš ir salauzis šo bērnu likteņus. Viņi priecājas, ja tuvs cilvēks nomirst mēneša sākumā, jo paliek viņa pārtikas kartiņas, viņi gaida kaimiņu nāvi, lai sasildītos, dedzinot viņu mēbeles.... Tai pat laikā, viņi ir spējuši saglabāt jūtu patiesumu un godprātību.
  Kara apsēstās pilsētas smagajos apstākļos rodas maiga mīlestība, kuru varoņi nes caur gadiem. Bet karš beidzas.... Varoņi atkal satiekas. Bet kopā ar pagātni atnāk arī kas jauns: izvēli vairs neveic karš, bet pats cilvēks....
  Trīs šī stāsta varoņi, "Sovremennika" un MXATa zvaigžņu - Ivana Stebunova un Ivana Židkova izpildījumā, kā arī, pēc seriāla "Virtuve," skatītājiem pazīstamā Olga Kuzmina, pieaug un mainās šo trīs stundu garumā, smejas pašos skarbākajos apstākļos un raud ārējā labklājībā, liekot arī skatītājiem pārdzīvot šīs emocijas un aizdomāties par izvēles pareizību.
  Padomju rakstnieka  Alekseja Arbuzova lugas "Mans nabaga Marats" vēsture ir tikpat gara, cik viņa stāsta varoņiem. Kopš 1965. gada tā ir daudzkārt uzvesta uz skatuves.
  Caururbjošs mīlas stāsts, viena no labākajām Alekseja Arbuzova lugām, kurai nav ne laika, ne telpas ierobežojumu. Tā liek aizdomāties par mūžīgām vērtībām, spēj aizskart visdziļākās dvēseles stīgas.
Pirkt biļeti: