Afiša

Daugavpils pilsētas svētki (Rus)

Daugavpils pilsētas svētki (Rus)
Daugavpils pilsētas svētki (Rus)
KUR
KAD
Sestdiena, 9. jūnijs, 2012 10:30 - 11:30

9. jūnijā no plkst. 10.30 līdz 13.30 Vienības laukumā notiks ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi un konkursi.
* no plkst. 12.00 līdz 18.00 - Sporta izklaides pilsētiņa: kāpelējamā siena, sporta atrakcijas - rodeo, futbols, sumo, šķēršļu joslas u.c. 
* no plkst. 12.00 līdz 19.00 - Spīdveja stends Vienības laukumā (varēs iegādāties biļetes), Miss Spīdvejs utt.

* no plkst. 10.00 līdz 18.00 pie T/C "Solo" norisināsies "GHETTO BASKET" – pilsētas čempionāts ielu basketbolā.

* no plkst. 12.00 līdz 14.00 pie Daugavpils teātra norisināsies Latvijas svarcēlāju čempionāts klasiskajā svarcelšanas veidā guļus.

* no plkst. 10.00 līdz 18.00 stadionā "Esplanāde" norisināsies "GHETTO FOOTBALL" – pilsētas čempionāts ielu futbolā.

* no plkst. 11.00 līdz 19.00 pie Ledus halles norisināsies "GHETTO EXTREME" – pilsētas čempionāts: BMX u.c.

* no plkst. 14.00 līdz 14.30 Rīgas ielā notiks sportistu un svētku dalībnieku gājiens pa Rīgas ielu.

* Visu dienu - fotoreportāža uz reklāmas baneriem "Manas pilsētas sports".

* plkst. 12.00 Centrālaja parkā notiks parka atpūtas soliņu alejas atklāšana.

* SKATUVE VIENĪBAS LAUKUMĀ, radošo kolektīvu koncerti:
- no plkst. 13.00 līdz 13.50 notiks bērnu un jauniešu centra "Jaunība" radošo kolektīvu koncerts. Piedalās: studija "Vārds", horeogrāfijas studija "Fantāzija", deju kolektīvi, "Vizāža", "Mūsdienu ritmi", "Paradīze", "Dzirkstelīte", sporta deju kolektīvs "Vita", vokālie ansambļi - "Re-Mi", "Pavasaris", "Milonga", akordeonistu ansamblis "Akords";
-  no plkst. 14.00 līdz 14.45 - Svētku gājiens;
- plkst. 14.45 - Svētku atklāšanas ceremonija Vienības laukumā;
- no plkst. 15.00 līdz 15.50 - Studijas "Dinaburg Media Group" projekts "Dinaburgas zvaigznes";
- no plkst. 16.00 līdz 16.50 - Tautas deju kolektīvu koncerts. Piedalās deju kolektīvi "Saime", "Laismeņa" (Daugavpils), "Kamolītis", "Ežuks", "Grieži"(Rīga), "Grandinele" (Paņeveža), "Gervele" (Visaginas);
- no plkst. 17.00 līdz 17.50 - Daugavpils kamerorķestra koncerts;
- no plkst. 18.00 līdz 18.50 - Mūzikas grupa "Pieneņu Vīns" / Dandelion Wine (Rīga);
- plkst. 18.50 - Flashmob akcija;
- no plkst. 21.00 līdz 22.30 notiks Oļega GAZMANOVA, Krievijas estrādes zvaigznes, koncerts.

* plkst. 23.00 Daugavmalā notiks svētku uguņošana.

* SKATUVE PIE P. DUBROVINA PIEMINEKĻA, radošo kolektīvu koncerti:
- no plkst. 12.20 līdz 12.50 - Daugavpils pilsētas pensionēto pedagogu klubs "Sudraba ābele";
- no plkst. 13.00 līdz 13.30 uzstāsies vokālais ansamblis "Lorelei" un ansamblis "MeRoma";
- no plkst. 13.40 līdz 14.00 notiks amatnieku biedrības modes skate;
- no plkst. 14.20 līdz 14.50 uzstāsies mūzikas studija "Vālodzīte";
- no plkst. 15.00 līdz 15.30 - Daugavpils mākslas vidusskola "Saules skola". Netradicionālās modes demonstrējumi;
- no plkst. 15.40 līdz 16.10 - Easy B, Эдви  ЛПЭ;
- no plkst. 16.15 līdz 16.35 uzstāsies deju studija "Flamenko";
- no plkst. 16.40 līdz 17.10 - Austrumu deju studija "Malika";
- no plkst. 17.20 līdz 17.50 uzstāsies duets Irēna Ancāne un Andis Ķīsis;
- no plkst. 18.00 līdz 20.30 - Latvijas karaoke čempionāts 2012.

* RĪGAS IELAS SKULPTŪRDĀRZĀ - Latgales amatnieku biedrības tirdziņš.

* SKATUVE RĪGAS IELAS SKULPTŪRDĀRZĀ, radošo kolektīvu koncerti:
- no plkst. 12.00 līdz 14.00 "Amatnieku svētki" – radošās darbnīcas, meistarstiķi, koncerts. Piedalās Daugavpils arodvidusskolas: Daugavpils mākslas vidusskola "Saules skola", Daugavpils Valsts tehnikums, Daugavpils Tirdzniecības skola, Daugavpils Celtniecības profesionālā vidusskola - vokālais kolektīvs "Celtnieks";
- no plkst. 14.30 līdz 16.20 - "Fire Spirit" (Rīga) – kontaktžonglēšana;
- no plkst. 16.25 līdz 16.35 uzstāsies Daugavpils pilsētas 27. pirmsskolas izglītības iestādes ansamblis "Stabulīte";
- no plkst. 16.40 līdz 17.10 uzstāsies klasiskās ģitāras ansamblis "Unisons";
- no plkst. 17.20 līdz 17.50 - Laura & Romāns;
- no plkst. 12.00 līdz 17.00 Rīgas ielā, iepretim Sv.Pētera Romas katoļu baznīcai - Izglītības pilsētiņa (Daugavpils Universitāte, RISEBA, SIA Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Daugavpils filiāle, Rīgas Tehniskā Universitāte - Daugavpils filiāle, Latgales mācību centrs).

*SKATUVE RĪGAS UN VIESTURA IELAS KRUSTOJUMĀ, radošo kolektīvu koncerti:
- no plkst. 11.00 līdz 14.00 norisināsies "GHETTO DANCE" – pilsētas ielu deju čempionāts: "King Of Ghetto Dance", "Queen Of Ghetto Dance" un "Best Dance Crew" u.c. 
- no plkst. 14.30 līdz 16.00 norisināsies "GHETTO DANCE" – pilsētas ielu deju čempionāts: "King Of Ghetto Dance", "Queen Of Ghetto Dance" un "Best Dance Crew" u.c.;
- no plkst. 16.00 līdz 16.30 uzstāsies Rīgas 33.vidusskolas kolektīvs "Flamenko";
- no plkst. 16.40 līdz 17.20 - LKC vokālā studija "Pērlītes";
- no plkst. 17.25 līdz 17.50 - sporta balles deju kolektīvs "Sikspārnis";
- no plkst. 18.00 līdz 18.40 - Ansamblis "Pumpuriņi";
- no plkst. 18.50 līdz 19.20 - Vitebskas Valsts iestādes "Kultūras centrs "Vitebska" jauniešu tautas teātris "Koleso", Baltkrievija;
- no plkst. 19.30 līdz 20.00 - Katrīna Žilinska un Show Dance Studio "Vivat";
- no plkst. 20.10 līdz 20.40 - deju klubs "Juventa", bellydance (vēderdejas);

* SKATUVE DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJA PAGALMĀ, radošo kolektīvu koncerti:
- no plkst. 12.10 līdz 13.10 - Daugavpils Mūzikas vidusskolas kolektīvu koncerts: audzēkņu un pedagogu stīgu orķestris, pamatskolas jauktais kameransamblis, flautisti, trio;
- no plkst. 13.20 līdz 13.50 - TMA Rakari;
- no plkst. 14.00 līdz 14.30 - Daugavpils Mūzikas vidusskolas "BIGBENDS";
- no plkst. 14.40 līdz 15.10 - grupa "From Under Deep";
- no plkst. 15.20 līdz 15.50 - No smokings;
- no plkst. 16.00 līdz 16.30 - Rokgrupa "Good Co" (Daugavpils);
- no plkst. 16.40 līdz 17.10 - Rokgrupa "Headphones" (Daugavpils);
- no plkst. 17.20 līdz 17.50 - Rokgrupa "Escape from Within" (Daugavpils);
- no plkst. 18.00 līdz 18.30 - Rokgrupa "Sliver’s Cross" (Daugavpils);
- no plkst. 18.40 līdz 19.10 - Rokgrupa "Stage Divers" (Krāslava);
- no plkst. 19.20 līdz 20.10 - Rokgrupa "PRILIV", Hard-rock, 4 dalībnieki;
- no plkst. 20.20 līdz 20.50 - Grupa "Lie Lie Sister" / Psychedelic Indie rock.

* Visu dienu DUBROVINA PARKĀ - piepūšamās atrakcijas bērniem.

* no plkst. 11.00 līdz 21.00 DUBROVINA PARKĀ, Rīgas ielā - Svētku tirgus.

* CENTRĀLAJĀ PARKĀ - atrakciju parks.

* plkst. 21.45 kinoteātrī "Renesanse" - TV tiešraide: futbols UEFA (Portugāle-Vācija). Ieeja 0.80 Ls.

Foto: Publicitātes

 -----------------------------------------------------------------------------------------------

9 июня с 10.30 до 13.30 на площади Виенибас пройдет показательные выступления уличных гимнастов и конкурсы.
* с 12.00 до 18.00 - Городок спортивных развлечений: стена для лазанья, спортивные аттракционы - родео, футбол, сумо, полосы препятствий и др.
* с 12.00 до 19.00 - Стенд спидвея на площади Виенибас (Можно будет приобрести билеты), Мисс Спидвей и т.д.

* с 10.00 до 18.00 в Т/Ц "Соло" пройдет "GHETTO BASKET" - чемпионат города по уличному баскетболу.

* с 12.00 до 14.00 у Даугавпилсского театра - Латвийский чемпионат по классическому жиму лежа.

* с 10.00 до 18.00 на стадионе "Эспланаде" пройдет "GHETTO FOOTBALL" - чемпионат города по уличному футболу.

* с 11.00 до 19.00 у Ледового дворца пройдет "GHETTO EXTREME" - чемпионат города по BMX и др.

* с 14.00 до 14.30 на ул. Ригас - шествие спортсменов и участников праздника по ул. Ригас.

* В течение всего дня - фоторепортаж на рекламных баннерах "Спорт моего города".

* В 12.00 в Центральном парке состоится открытие аллеи парковых скамеек.

* СЦЕНА НА ПЛОЩАДИ ВИЕНИБАС, концерты творческих коллективов:
- с 13.00 до 13.50 состоится концерт творческих коллективов Детского и молодежного центра "Jaunība". Принимают участие: студия "Vārds", хореографическая студия "Fantāzija", танцевальные коллективы "Vizāža", "Mūsdienu ritmi", "Paradīze", "Dzirkstelīte" коллектив спортивного танца "Vita", вокальные ансамбли "Re-Mi", "Pavasaris", "Milonga", ансамбль аккордеонистов "Akords";
- с 14.00 до 14.45 - праздничное шествие;
- в 14.45 - церемония открытия праздника на площади Виенибас;
- с 15.00 до 15.50 - проект студии "Dinaburg Media Group" - "Звезды Динабурга";
- с 16.00 до 16.50 - концерт коллективов народного танца. Принимают участие коллективы: "Saime", "Laismeņa" (Даугавпилс), "Kamolītis", "Ežuks", "Grieži" (Рига), "Grandinele" (Паневежис), "Gervele" (Висагинас);
- с 17.00 до 17.50 - концерт Даугавпилсского камерного оркестра;
- с 18.00 до 18.50 - музыкальная группа "Пиененю Винс"/ Dandelion Wine (Рига);
- в 18.50 - флешмоб акция;
- с 21.00 до 22.30 - Концерт звезды российской эстрады -  Олега ГАЗМАНОВА.

* в 23.00 на набережной Даугавы - ПРАЗДНИЧНЫЙ САЛЮТ.

* СЦЕНА У ПАМЯТНИКА П. ДУБРОВИНУ, концерты творческих коллективов:
- с 12.20 до 12.50 - Даугавпилсский клуб педагогов-пенсионеров "Sudraba ābele";
- с 13.00 до 13.30 - вокальный ансамбль "Lorelei", ансамбль "MeRoma";
- с 13.40 до 14.00 - показ мод Общества ремесленников;
- с 14.20 до 14.50 - музыкальная студия "Vālodzīte";
- с 15.00 до 15.30 - демонстрация моделей нетрадиционной моды учащихся Даугавпилсской школы "Саулес";
- с 15.40 до 16.10 - Easy B, Эдви  ЛПЭ;
- с 16.15 до 16.35 - танцевальная студия "Фламенко";
- с 16.40 до 17.10 - студия восточного танца "Малика";
- с 17.20 до 17.50 - дуэт Ирена Анцане и Андис Кисис;
- с 18.00 до 20.30 - Чемпионат Латвии по караоке 2012.

*Сад скульптур на улице Ригас - ярмарка Латгальского общества ремесленников.

* СЦЕНА В САДУ СКУЛЬПТУР НА УЛИЦЕ РИГАС, концерты творческих коллективов:
- с 12.00 до 14.00 и с 14.30 до 16.20 - "Праздник ремесленников" - творческие мастерские, шедевры ручной работы, концерт. Принимают участие Даугавпилсские ремесленные школы: Даугавпилсская художественная школа "Саулес", Даугавпилсский государственный техникум, Даугавпилсское торговое училище, вокальный ансамбль Даугавпилсской профессиональной школы строителей "Celtnieks", "Fire Spirit" (Рига) - контактное жонглирование;
- с 16.25 до 16.35 - ансамбль "Stabulīte" Даугавпилсского 27 дошкольного образовательного учреждения;
- с 16.40 до 17.10 - ансамбль классической гитары "Унисон";
- с 17.20 до 17.50 - Лаура & Роман;
- с 12.00 до 17.00 на ул. Ригас, напротив костела Св. Петра - городок образования: Даугавпилсский Университет, RISEBA, Даугавпилсский филиал Балтийской Международной Академии, Даугавпилсский филиал Рижского технического университета.

* СЦЕНА НА ПЕРЕКРЕСТКЕ ул. РИГАС И ВИЕСТУРА, концерты творческих коллективов:
- с 11.00 до 14.00 - "GHETTO DANCE", городской чемпионат по уличным танцам: "King Of Ghetto Dance", "Queen Of Ghetto Dance" и "Best Dance Crew" и др.;
- с 14.30 до 16.00 "GHETTO DANCE", городской чемпионат по уличным танцам: "King Of Ghetto Dance", "Queen Of Ghetto Dance" и "Best Dance Crew" и др.;
- с 16.00 до 16.30 - коллектив "Фламенко" 33 Рижской средней школы;
- с 16.40 до 17.20 - вокальная студия ЦЛК "Pērlītes";
- с 17.25 до 17.50 - коллектив спортивного бального танца "Sikspārnis";
- с 18.00 до 18.40 - ансамбль "Pumpuriņi";
- с 18.50 до 19.20 - народный молодежный театр "КОЛЕСО" ГУ "Центр культуры "Витебск" (Беларусь);
- с 19.30 до 20.00 - Катрина Жилинская и Show Dance Studio "Виват";
- с 20.10 до 20.40 - танцевальный клуб "Ювента" - танцы живота.

* СЦЕНА ВО ДВОРЕ МУЗЕЯ, концерты творческих коллективов:
- с 12.10 до 13.10 - концерт коллективов Даугавпилсского музыкального колледжа: струнный оркестр учащихся и педагогов, смешанный камерный ансамбль основной школы, флейтисты, трио;
- с 13.20 до 13.50 - TMA Rakari;
- с 14.00 до 14.30 - БИГБЕНД Даугавпилсской Музыкальной средней школы;
- с 14.40 до 15.10 - группа "From Under Deep";
- с 15.20 до 15.50 - No smokings;
- с 16.00 до 16.30 - рок-группа "Good Co" (Даугавпилс);
- с 16.40 до 17.10 - рок-группа "Headphones" (Даугавпилс);
- с 17.20 до 17.50 - рок-группа "Escape from Within" (Даугавпилс);
- с 18.00 до 18.30 - рок-группа "Sliver’s Cross" (Даугавпилс);
- с 18.40 до 19.10 - рок-группа "Stage Divers" (Краслава);
- с 19.20 до 20.10 - рок-группа "PRILIV", Hard-rock, 4 участника;
- с 20.20 до 20.50 - группа "Lie Lie Sister" / Psychedelic Indie rock.

* В парке ДУБРОВИНА в течение всего дня - надувные аттракционы для детей.

* с 11.00 до 21.00 в парке Дубровина - праздничный рынок.

* В Центральном парке - парк аттракционов.

* в 21.45 в кинотеатре "РЕНЕССАНС" - Прямая ТВ трансляция: футбол UEFA (Португалия - Германия). Вход 0,80 Ls.

Фото: Опубликованное