Afiša

'ATDOŠU VĪRU LABĀS ROKĀS'./ 'Отдам мужа в хорошие руки', Daugavpils teātris

'ATDOŠU VĪRU LABĀS ROKĀS'./ 'Отдам мужа в хорошие руки', Daugavpils teātris
'ATDOŠU VĪRU LABĀS ROKĀS'./ 'Отдам мужа в хорошие руки', Daugavpils teātris
KUR
KAD
Svētdiena, 8. decembris, 2019 19:00 - 21:30
"Ņevinnih Radošais Nams" piedāvā     
jaunu teātra projektu
"ATDOŠU VĪRU LABĀS ROKĀS"

pēc Emīla Braginska lugas "Iztēles spēle" motīviem.
Pāvels Antošins uzskata, ka ir pietiekami labs vīrs un tēvs. Bet reiz, pēc atgriešanās no komandējuma, viņš uzzin, ka viņa sieva Margarita ir aizgājusi pie cita vīrieša. Bet tas vēl nav viss - Margarita savā vietā Pāvelam piedāvā savu draudzeni Larisu! Šāda dzīves pavērsiena dēļ Pāvels tik ļoti sašuta, ka negribēja redzēt nevienu no šīm sievietēm. Bet ar to šis stāsts nebeidzās, tieši otrādi, ar to tas tikai sākās...
Šķiet, gluži kā aizraujošā anekdotē, bet Emīls Braginskis, tādu brīnišķīgu darbu autors kā "Uzmanies no automašīnas", "Likteņa ironija jeb ar vieglu garu!", "Dienesta romāns", "Garāža", "Stacija diviem" kā vienmēr gatavs izjokot uzticamos skatītājus, lai pēc tam viņiem parādītu traģisku un absurdu kādas ģimenes iziršanas stāstu. Bet pēc tam ļautu ielūkoties kā šie varoņi, izejot cauri zaudējumu un ciešanu ceļam, caur mīlestību atrod jaunu piepildījumu un jēgu savai dzīvei.
Jo tikai mīlestība spēj glābt šo brūkošo pasauli - tā stāsta brīnišķīgie aktieri, kuri spēlē šajā izrādē. Vispirms šāda mīlestība ir jāiedomājas un tad tai ir jānotic!
Lomās:
Vjačeslavs Ņevinnijs
Irina Lačina
Jana Poplavska
Vadims Kolganovs
Aleksandrs Paškovs
Asja Kaļiņina 

Papildus informācija: http://www.parter.lv

Pirkt biļeti: