Afiša

Izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija" Daugavpils teātrī

Izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija" Daugavpils teātrī
Izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija" Daugavpils teātrī
KUR
KAD
Piektdiena, 18. marts, 2016 18:30 - 19:30

18.martā plkst.18.30 Daugavpils teātrī notiks krāšņa izrāde par mīlestību "Kazanova. Henrieta. Venēcija".

Dejas izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija" ir iespaidīga skatuviska darbība ar vērienīgām dekorācijām un vizuālajiem efektiem. Izrādē tiks dzēsta robeža starp dramatiskajiem aktieriem un teātra mūsdiena baleta trupu, viņu darbības uz skatuves būs savienotas vienā veselumā. 

Jauniestudējuma horeogrāfe ir I. Saveļjeva, kuras darbu skatītāji jau ir iepazinuši tādās izrādēs kā V.A.Mocarta opera "Teātra direktors", mūzikls krievu valodā "Dāmu paradīze" un izrādē latgaliski "Vasaras saulgriežu burvestība" . Horeogrāfe divus gadus pēc kārtas ir bijusi nominantes godā Spēlmaņu nakts gada balvā. Bet jauniestudējums "Kazanova. Henrieta. Venēcija" būs I. Saveļjevas pirmais pilnmetrāžas darbs, kurā galveinais izteiksmes līdzeklis ir deja.
Izrāde "Kazanova. Henrieta. Venēcija" stāsta par spilgtu, neordināru cilvēku vārdā Džakomo Kazanova. Iestudējums atklās Kazanovas smalko un romantisko dvēseli, kas katru reizi iemīlējās patiesi un kaislīgi. Tas būs stāsts par personību ar lielu cilvēcisko potenciālu, kura prata skaisti dzīvot, meistarīgi spēlēt un neprātīgi jokot ar savu likteni. 

Biļešu cena: EUR 3.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Publicitātes foto