Afiša

Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs Daugavpilī

Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs Daugavpilī
Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs Daugavpilī
KUR
KAD
Trešdiena, 14. oktobris, 2015 11:00 - 18:00

14.oktobrī no plkst.11.00 Daugavpilī norisināsies IV Straptautiskais Latgales grafikas simpozijs.

11.00 – 13.00 Jāņa Murovska grafikas meistarklase mākslas skolēniem (Norises vieta: DMDV Saules skola, Saules ielā 6-8);

13.00 – 14.30 Grafikas organizāciju prezentācijas

Piedalās: Nele Zirnīte/ biedrība "Oforta ģilde",

Alberto Balletti/Academy of Venice (Itālija),

Ann-Kerstina Nielsen/The Funen Printmaking Workshop (Dānija), Agnese Kurzemniece/biedrība "Grafikas Kamera".

16.00 IV Starptautiska Latgales grafikas simpozija izstādes "N A U D A" atklāšana.

No 5. līdz 15.oktobrim jau ceturto reizi Daugavpilī norisināsies Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs, ko rīko Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar Mākslu pedagogu apvienību.  Grafikas simpozija mērķis ir radīt unikālus laikmetīgās grafikas darbus, veidojot starptautiskās komunikācijas platformu grafikas mākslas nozarēs.

Latgales grafikas simpozijs ir tikšanās, diskusija un radošs darbs Latgales kultūras telpā, kas vieno līdzīgi un atšķirīgi domājošos un strādājošos Latvijas un ārvalstu grafiķus. Simpozija vienojošā tēma šoreiz ir "nauda", analizējot, tās vērtību transformācijas laikā un telpā, tās varu un arī postu.

IV Starptautiskajā Latgales grafikas simpozijā piedalīsies 11 mākslinieki no Dānijas, Indijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas un Šveices: Anne Louise Blicher, Ann Kerstina Nielsen, Prasad Nikumbh, Alberto Balletti, Ieva Caruka, Dārta Hofmane, Jānis Murovskis, Rūdolfs Matīss Trops, Oksana Vronska, Žaneta Jasaitytė, Senso.

Visi interesenti ir aicināti apmeklēt simpozija pasākumus un iepazīties ar starptautiski atzītu grafikas mākslinieku daiļradi tikšanās, prezentāciju, meistarklašu un izstādes formātā.

Ieeja pasākumos bez maksas.